Dnes je 14.12.2017, svátek má Lýdie
« Vrátit se zpět

Chatka 1

DSC_0030

Chatka je po celkové rekonstrukci vnitřního vybavení. Výbavu chatky  v přízemí tvoří dvojpostel a jednotlivá postel patrová, vše s povlečením,  kuchyňská linka, lednice, rychlovarná konvice, hrníčky, skleničky, stůl, rohová lavice, skříň, světlo, zásuvky. Do patra vedou dřevěné schody. V patře jsou dvě postele s povlečením. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatami jsou velká ohniště s posezením.

Komentáře

 • Hana Kratochvílová -

  Dobrý večer, mám na Vás prosím, dotaz. Již loni jsme chtěli navštívit Váš kem a ryb.revír, ale z důvpodu onemocnění páteře, jsme museli pobyt u vás zrušit. Nyní jsem opět navštívila Vaše stránky a moc se mi vše líbí. Bohužel má nemoc se o trochu zhoršila a jsem nucena od loň.září nosit francouz. hole. Proto se ptám, zda-li bych zvládla u Vás pobyt nejen v chatce, ale i prostoru, vím, že s koupáním mám asi amen, ale jde mi hlavně o spaní dole, ne chození do schodů. Taky mi sdělte, zda sociál.zařízení není od chatky příliš daleko.
  Možná se budete divit, že s takovými nároky chci na dovolenou /se dvěma holčičkama/, ale ráda bych na druhou stranu vyhověla manželovi, neb je také rybář. Děkuji za zprávu. S pozdravem Krat.

 • Iva Hejdová -

  Dobrý den,
  měla by jsem zájem o chatku pro 2dospěléa 2 děti v termínu 8.8.2016-14.8.2016 byloby možné?
  Děkuji a přeji pěkný den
  Hejdová

 • Martina -

  Dobrý den
  Rádi bychom rezervovali chatku číslo 1 od 15.7.2018 do 28.7.2018..

  Děkuji moc za potvrzeni tady či na messengeru.

  Kolesová Martina s rodinkou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*