Dnes je 28.09.2022, svátek má Václav

Ubytování

Kemp Brodský

je rodinný kemp, ležící na břehu rybníka s vlastní travnatou pláží. Provozní doba kempu je sezónní, a to od března do listopadu.  Do 30 km kolem kempu najdete skalní města, hrady, zámky, opevnění, zoologickou zahradu. V kempu se můžete oddávat pasivnímu či aktivnímu odpočinku. Rybolovu, vodním sportům či kolektivním míčovým hrám.

K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, bungalovy a zařízené stany. Samozřejmě se můžete ubytovat ve vlastním stanu či karavanu.  Chatky a bungalovy jsou po rekonstrukci vnitřního vybavení, všechny jsou pětilůžkové. Ve všech chatkách i bungalovech jsou lednice, rychlovarné konvice a povlečení. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatkami jsou zřízena ohniště s posezením.

Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Kemp je vybaven dostatečným počtem elektrických přípojek. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.

Stravování je zajišťováno v originální Vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. K dispozici je společná kuchyňka s vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. Přímo v areálu je prodejna základních potravin a drogerie. V kempu je rychlé občerstvení a zahradní restaurace.

Kemp má nové sociální zázemí. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (10Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den.

V  kempu je krásné dětské hřiště s houpačkami, lanovými prolézačkami a pískovišti. K dispozici je půjčovna sportovních potřeb, kde si můžete půjčit pramice či šlapadla. Součástí Kempového informačního centra je úschovna kol. Kemp je oplocený a v noci hlídaný.

Ceny ubytování platné od 1.7.2022

Vlastní stan 110,- Kč
Karavan 150,- Kč
Osoby nad 15 let 110,- Kč
Děti 4 - 14 let 60,- Kč
Děti do 4 letZDARMA
Auto 110,- Kč
Motocykl 70,- Kč
Obytný vůz 250,- Kč
Zvíře 60,- Kč
Elektrická přípojka 130,- Kč
Chata Lux (8 - 10 osob )2 500,- Kč
Zařízený stan ( 4 osoby) 800,- Kč
Chatka ( 5 osob )1 000,- Kč
Bungalov velký (5 osob )1 000,- Kč
Elektrický přímotop do chaty 200,-Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 noc pobytu

Při počtu osob 4 a méně je mimo měsíce červenec a srpen cena za ubytování v chatkách a bungalovech 300,-Kč/osoba/noc včetně lůžkovin od dvou nocí. Pokud jde pouze o dvě noci + 100,-Kč za povlečení.  Neplatí pro chatu Lux, kde je celoroční ubytování 2 500,-Kč/noc. V chatě Lux je možné ubytování až od dvou nocí. Při vybraných velkých akcích (MOTO SRAZ, Sraz koloběžek, závody) činí cena chatky a velkého bungalovu 1000,- Kč/noc.

Ceník pro školní akce 2022

předškolní děti a první stupeňdruhý stupeň a střední školy
Ubytování chata,bungalov130,-Kč130,-Kč
Povlečení ( taxa je na celou dobu pobytu) 70,-Kč 70,-Kč
Osoba ve vlastním stanu (poplatek za stan se již neplatí) 80,-Kč 80,-Kč
Polopenze (snídaně a jedno hlavní jídlo bez polévky včetně nápoje)150,-Kč170,-Kč
Plná penze (snídaně, oběd včetně polévky a nápoje, večeře, včetně nápoje)250,-Kč270,-Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 osobu a 1 noc pobytu