Dnes je 20.05.2019, svátek má Zbyšek

Ubytování

Kemp Brodský

je rodinný kemp, ležící na břehu rybníka s vlastní travnatou pláží. Provozní doba kempu je sezónní, a to od března do listopadu.  Do 30 km kolem kempu najdete skalní města, hrady, zámky, opevnění, zoologickou zahradu. V kempu se můžete oddávat pasivnímu či aktivnímu odpočinku. Rybolovu, vodním sportům či kolektivním míčovým hrám.

K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, bungalovy, karavany a zařízené stany. Samozřejmě se můžete ubytovat ve vlastním stanu či karavanu.  Chatky a velké bungalovy jsou po rekonstrukci vnitřního vybavení, všechny jsou pětilůžkové. Ve všech chatkách i bungalovech jsou lednice, rychlovarné konvice a povlečení. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatkami jsou zřízena ohniště s posezením.

Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Kemp je vybaven dostatečným počtem elektrických přípojek. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.

Stravování je zajišťováno v originální Vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. K dispozici je společná kuchyňka s plynovými vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. Přímo v areálu je prodejna základních potravin, drogerie a denního tisku. V autocampu je rychlé občerstvení a zahradní restaurace.

Kemp má dobře udržované sociální zázemí. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet včetně dětské. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (10Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den.

V  kempu je krásné dětské hřiště s houpačkami, lanovými prolézačkami a pískovišti. K dispozici je hřiště na nohejbal či volejbal a půjčovna sportovních potřeb, kde si můžete půjčit pramice, kánoe, kajak, surf, plachetnici či šlapadlo. V kempu je společenská místnost s televizí a ošetřovna pro případ úrazu.

Součástí Kempového informačního centra je úschovna kol. Kemp je oplocený a v noci hlídaný.

Ceny ubytování v roce 2019

Vlastní stan 80,- Kč
Karavan 90,- Kč
Osoby nad 15 let 80,- Kč
Děti 6 - 14 let 50,- Kč
Děti do 6 letZDARMA
Rekreační poplatek (osoby starší 18-ti let) 5,- Kč
Auto 80,- Kč
Motocykl 60,- Kč
Obytný vůz 160,- Kč
Zvíře 50,- Kč
Elektrická přípojka 80,- Kč
Chata Lux (8 - 10 osob )2000,- Kč
Zařízený stan ( 4 osoby)750,- Kč
Chatka ( 5 osob )900,- Kč
Bungalov velký ( 5 osob ) 900,- Kč
Elektrický přímotop do chaty200,-Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 noc pobytu

Při počtu osob 4 a méně je mimo měsíce červenec a srpen cena za ubytování v chatkách a bungalovech 200,-Kč/osoba/noc . Cena chaty Lux je mimo sezonu 1 600,-Kč za noc. Při vybraných velkých akcích (MOTO SRAZ, Sraz koloběžek, závody) činí cena chatky a velkého bungalovu 1000,- Kč/noc, chaty Lux 2000,-Kč/noc.

Ceník pro školní výlety 2019

Ubytování chata,bungalov120,-Kč
Povlečení ( taxa je na celou dobu pobytu)70,-Kč
Osoba ve vlastním stanu (poplatek za stan se již neplatí)70,-Kč
Polopenze (snídaně a jedno hlavní jídlo bez polévky včetně nápojů)150,-Kč
Plná penze (snídaně, oběd včetně polévky, večeře, nápoje)250,-Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 osobu a 1 noc pobytu