Dnes je 19.05.2024, svátek má Ivo

Ubytování

Kemp Brodský

V současné době probíhá v kempu rekonstrukce hlavní budovy. Proto je provoz ubytování značně omezen. Není k dispozici restaurace, ale pouze rychlé občerstvení o víkendech. Dále nejsou v provozu sprchy a WC jsou pouze mobilní. Pitnou vodu je nutné si dovést s sebou. Doufáme, že do letní sezony bude provoz obnoven a těšíme se na nové prostory.

je rodinný kemp, ležící na břehu rybníka s vlastní travnatou pláží. Provozní doba kempu je sezónní, a to od března do listopadu.  Do 30 km kolem kempu najdete skalní města, hrady, zámky, opevnění, zoologickou zahradu. V kempu se můžete oddávat pasivnímu či aktivnímu odpočinku. Rybolovu, vodním sportům či kolektivním míčovým hrám.

K ubytování jsou pro vás připraveny chatky, bungalovy a zařízené stany. Samozřejmě se můžete ubytovat ve vlastním stanu či karavanu.  Chatky a bungalovy jsou po rekonstrukci vnitřního vybavení, všechny jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové. Ve všech chatkách i bungalovech jsou lednice, rychlovarné konvice a povlečení. V případě potřeby je možné i vytápění. Před chatkami jsou zřízena ohniště s posezením.

Plocha pro stany či karavany je v příjemném stínu březového háje nebo na slunné travnaté louce. Kemp je vybaven dostatečným počtem elektrických přípojek. Parkování automobilu je možné přímo vedle postaveného stanu či karavanu. Rovněž tak oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu.

Stravování je zajišťováno v originální Vodnické restauraci, nebo z vlastních zdrojů. K dispozici je společná kuchyňka s vařiči a dřezy s teplou vodou na mytí nádobí. Přímo v areálu je prodejna základních potravin a drogerie. V kempu je rychlé občerstvení a zahradní restaurace.

Kemp má pěkné, čisté sociální zázemí. K dispozici je dostatečné množství dámských i pánských toalet. Umyvárny, sprchy i toalety jsou komplet vykachlíčkovány. Teplá voda je k dispozici, ve sprchách na mincovníky (20,-Kč). Celé sociální zařízení se průběžně uklízí po celý den.

V  kempu je krásné dětské hřiště s houpačkami, lanovými prolézačkami a pískovišti. K dispozici je půjčovna sportovních potřeb, kde si můžete půjčit pramice či šlapadla. Součástí Kempového informačního centra je úschovna kol. Kemp je oplocený a v noci hlídaný.

Ceny ubytování platné od 1.1.2024

Vlastní stan 120,- Kč
Karavan 170,- Kč
Osoby nad 15 let 120,- Kč
Děti 4 - 14 let 70,- Kč
Děti do 4 letZDARMA
Elektrická přípojka 170,- Kč
Auto 120,- Kč
Motocykl 100,- Kč
Obytný vůz 270,- Kč
Zvíře 70,- Kč
Bungalov (4 osoby)1 200,- Kč
Chatka ( 5 osob )1 400,- Kč
Bungalov (5 osob )1 200,- Kč
Elektrický přímotop do chaty, bungalovu 200,-Kč
Chata Lux (8 - 10 osob )3 300,- Kč

Ceny jsou uvedeny za 1 noc pobytu

Při počtu osob 4 a méně je mimo měsíce červenec a srpen cena za ubytování v chatkách a bungalovech 300,-Kč/osoba/noc včetně lůžkovin od dvou nocí.   Neplatí pro chatu Lux, kde je celoroční ubytování 3 300,-Kč/noc. V chatě Lux je možné ubytování až od dvou nocí. Při vybraných velkých akcích (MOTO SRAZ, Sraz koloběžek, závody) činí cena chatky a velkého bungalovu 1 400,- Kč/noc.