Dnes je 14.04.2024, svátek má Vincenc
« Vrátit se zpět

Expediční kamera 2019

TS_EXP_KABAN-KISHTWAR_D200061

Expediční kamera v Červeném Kostelci, to je tradiční přehlídka nejúspěšnějších cestovatelských
a outdoorových filmů uplynulé sezóny, kterou již tradičně můžete vidět v kině Luník. V 9. ročníku se těšte na parkour na starých inckých ruinách, skvělé horolezecké výkony, nebo výpravu do nitra džungle. To vše zažijete v pátek 15. 3. 2019 od 18:30 v kině Luník v Červeném Kostelci.

Na letošním programu je 6 pečlivě vybraných filmů, které uspěly na zahraničních festivalech i domácí novinky. A na co se letos můžete těšit? Výpravy do nitra džungle i pouště, neuvěřitelné výkony na skalách, plavby přes oceány i po divokých řekách, adrenalinové šílenství, návštěvy domorodých kmenů, stovky uběhnutých kilometrů i putování na dvou kolech, outdoorové hvězdy i neznámí, a přesto úžasní cestovatelé, to vše máte možnost zažít během festivalu.

Navíc se po loňském úspěšném dokumentu z Vietnamu můžete těšit opět na besedu a dokument Jana Jenky a Lukáše Kuldy, kteří se tentokrát vydávají na třítýdenní cestu po Peru, kde musí překonat vysoké nadmořské výšky, daleké vzdálenosti, nebo místní nepokoje.

I letos bude vstupné na celý program festivalu za symbolických 99 Kč a celý výtěžek bude věnován na činnost červenokosteleckých dětských oddílů Šotek a  Kadet. Opět vás všechny co nejsrdečněji zveme na krásné outdoorové filmy, zajímavé cestovatelské povídání a dobré občerstvení.

Program festivalu:

18:30 – první filmový blok
Matsés – 45 min

Tupendeo – 26 min

Waia-Toa Odyssey – 13 min

20:00 – druhý filmový blok
JUMP N TRAVEL – PERU (film a beseda) – 60 min

21:15 – třetí filmový blok
Stumped – 25 min

Divided – 39 min

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*