Dnes je 19.05.2024, svátek má Ivo

Další služby

Dárkové poukazy

Nevíte, s čím udělat radost svým blízkým, kamarádům, přátelům, nebo spolupracovníkům?  Lámete si hlavu s vhodným dárkem? Právě jste problém vyřešili. Darujte jim dárkový poukaz na Broďák. Vybrat si můžete libovolnou kombinaci – rybaření, ubytování, jídlo a pití ve Vodnické restauraci, to vše doplněné adrenalinem ve formě projížďky se psím spřežením, nebo chůzí po vodní hladině.

Napište nebo zavolejte nám Vaše požadavky a my Vám bez dalších poplatků doručíme Dárkový poukaz v tištěné podobě se jménem obdarovaného a obsahem služeb.

Půjčovna koloběžek

Snili jste někdy o jednoduchém pohybu? O pohybu bez hranic? O pohybu s větrem ve vlasech, kde se cítíte volní jako ptáci?

Svezte se na koloběžce a zažijte skutečný pocit svobody a volnosti! Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb, vhodný pro všechny věkové kategorie od nejmenších a nejmladších až po největší a nejstarší. Jízda na koloběžce je aktivním pohybem, při kterém se protáhne většina svalových partií. Na své si přijdou nejen aktivní profesionální sportovci, ale hlavně běžní obyčejní lidé, či dokonce i osoby se sníženou tělesnou schopností. Svezte se na koloběžce a zažijte volnost, jakou jste dosud nepoznali! Budete překvapeni, s jakou lehkostí se budete řítit krajinou!

A my Vám umožníme si tento zážitek vyzkoušet. Máme dostatek kvalitních koloběžek pro rodinný výlet.

Pro rezervaci koloběžek pište na  info@campbrodsky.cz, nebo volejte na číslo 777 633 193.

počet zapůjčených koloběžek1 hod.2 hod.4 hod.1 den2 dny3 a více dnů
1-2 koloběžky90,-150,-250,-450,-800,-dohodou
3-4 koloběžky80,-130,-220,-400,-700,-dohodou
5 a více koloběžek70,-110,-200,-350,-600,-dohodou
Dětská kid MINI 250,-90,-150,-300,-500,-dohodou

Autobus

Jste školní výlet, či parta přátel a chcete se bez starostí dopravit za přírodními či historickými skvosty našeho kraje?

Objednejte si náš autobus:

  • Cena za 1 km  :                            22,- Kč
  • ¼ hod. čekání :                             40,- Kč
  • Počet sedadel v autobuse        27

Dřevořezby

Hledáte trvalý, originální dárek k významným výročím a událostem, nebo krásnou dominantu vašeho domova, zahrady či chaty. Vyberte si dřevořezu dle vašeho přání a výběru. Zajišťujeme materiál, řezbu, povrchovou úpravu i dopravu na libovolné místo. Vše podle vašich představ a dohody s vámi. V libovolné velikosti.

Pro inspiraci si přijeďte prohlédnou dřevěné sochy v kempu Brodský, nebo nahlédněte do fotogalerie.